M260TWR1 R1

| Panel Model | M260TWR1 R1 |
|---|---|
| Panel Brand | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M260TWR1 R1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 575.769×323.712 mm |
| Outline | 626×373 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IVO M260TWR1 R1.
IVO M260TWR1 R1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IVO M260TWR1 R1 pdf datasheet or detailed specifications of the IVO M260TWR1 R1 or other IVO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IVO M260TWR1 R1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IVO M260TWR1 R1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IVO M260TWR1 R1 pdf datasheet or detailed specifications of the IVO M260TWR1 R1 or other IVO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IVO M260TWR1 R1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M260TWR1 R1"
- IVO M260TWR1 R1
- M260TWR1 R1 datasheet
- M260TWR1 R1 image
- M260TWR1 R1 price
- M260TWR1 R1 distributor
